Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek olyan ANGOL sorozatot...

Ismertek olyan ANGOL sorozatot ami rövid olyan 20 perces epizódokból áll?

Figyelt kérdés

A nyelvtanulást ezt a fajta módját szeretném kipróbálni vagyis folytatni úgy hogy rövidebb Angol/brit tehát nem amerikai sorozatokat néznék angol és magyar felirattal.

NAgyon jó sorozatok vannak de olyan hosszúak az epizódok legalábbis amiket eddig letöltöttem és így nem olyan izgalmas visszanézni többször az egy órás epizódot.

A dokik (srcubs) szeretem de az amerikai, vagy ott van a Blackadder(fekete vipera) angol vígjáték na ez már 30 perces ahogy láttam de ez is olyan soknak tűnik szeretnék rövidebbet. A sherlock is nagyon jó de egy óra-másfél óra egy rész.

Tudtok még rövid sorozatokat? olyat szeretnék amit le lehet tölteni és lehet hozzá feliratot (angol,magyar) beszúrni,tehát a youtubos videók közül nem nagyon tlaáltam iylet.


2013. jan. 1. 13:15
 1/9 A kérdező kommentje:
*nyelvtanulás
2013. jan. 1. 13:16
 2/9 anonim ***** válasza:

így jártam anyátokkal

két pasi meg egy kicsi

:Ddd

ja meg a jóbarátok

2013. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ó ja várjál még tudokXD

simpson család

family guy

south park(bár azt utálom:D)

már megint malcolm

életem értelmei

jim szerint a világ


ezek eddig még mind vígjátékok:D

de úristen most nézem, hogy neked angol kell:|||

úúú bocsi, nem tudom melyik angol közülük, lehet egyiksem.

de ott van a Skins, bár ott 40 perc egy rész, de a világ legjobb sorozata, ember nincs akinek ne tetszett volna, és brit, szóval próbáld meg:D

2013. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

pedig már nagyon is fellelkesültem mikor kezdtem olvasni az írásodat :D jé modnom ezeket mind ismerem de a south parknál már kicsit fura volt mert az nagyonis amerikai de azt utálom egyébként, szerintem amiket felsoroltál mind amerikai de annyira nem vészes csak én olvastam vmelyik fórumon hogy az angol sorozatok jobbak nyelvtanulás szempontjából. Lehet a végén csak amerikait töltök le egyébkétn a Dr.who is megvan meg a misfits ezeket is dicsérték nagyon azért töltöttem le nameg amit írták a skins


amit találtam és angol

kockafejek

angolkák (28perces egy epizód)

2013. jan. 1. 15:14
 5/9 A kérdező kommentje:
írtál*
2013. jan. 1. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Monty Piton
2013. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50 perces az túl hosszú?
2013. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a legtöbb 50 perces általában szóval ennél rövidebbet keresek

pl a little britain az jó mert csak 30 perces

2013. jan. 6. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:
green green grass?
2013. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!