Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy db angol szituáciot...

Egy db angol szituáciot valaki leírna nekem megoldva, elég részletesen vannak benne az adatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
mire kell?
2013. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nyelvvizsga
2013. jan. 2. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem volt egy azaz egy rogtonzot kerdesem, azt mondta a vizsgaztato, hogy egy uzletben allok sorba a penztarnal, es az mogottem levo hatra fordul kerdi, megtennem-e hogy neki, hogy hozok neki egy vajat, addig o vigyaz a helyemre. Egyetlen mondatot kellet valaszolnom: Certainly, what sorts of butter would you need? ennyi volt. Meg kepregeny alapjan egy szituaciot kellett elmondani folyamataban. Melyik nyelvvizsga ez?
2013. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
origó :) és úgy értettem hogy elküldöm a szituációt és valaki leirná nekem mindkét fél részéről a beszélgetést hogy nagyjából tudjam hogy kell mondani, kedves utolsó megcsinálnád ezt nekem?
2013. jan. 6. 16:14
 6/6 anonim válasza:
johet, ird meg kb milyen hosszan kered, ez irasbelire, vagy szobelire kell, origot sosem csinaltam, akik origora mennek, azoknak a sosem hasznalt szabalyokra kell ramenni, az aprobetus reszre, mert epeszu vizsga kerdeseket a kiadvanyukban anno nem nagyon talaltam, "Fear not the bird!" ezt azert ajanlom konyvtarbol kivenni.
2013. jan. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!