Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik intézmény angol nyelvvi...

Melyik intézmény angol nyelvvizsgájára készüljek? Szeretnék idén középfokú nyelvvizsgát tenni, de látom, hogy nagyon sok lehetőség közül lehet választani.

Figyelt kérdés
Felnőtt vagyok, nem szükséges a munkámhoz a nyelvvizsga. A papír csak a saját lelkiismeretem miatt kell. :) Használható középszintű nyelvtudást szeretnék. Melyik intézményt válasszam?

2013. jan. 4. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
en kitexre megyek 2het mulva.
2013. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

itt részleten olvashatsz a különböző nyelvvizsgákról, szerintem a képességeidnek és adottságaidnak megfelelően dönts:)

[link]

2013. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem!
2013. jan. 14. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen És vedd figyelembe, hogy

van kétnyelvű vizsga meg egynyelvű megolyan, amit csak egybe engednek lerakni ("complex")

2013. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kell a munkához, talán íz

írásbelihez célozd meg a BME-t vagy az Origo-t

(kétnyelvűek), de ha nem szeretsz fordítani,

inkább egynyelvűre menj

2013. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy melyik nyelvvizsga fekszik neked, azt neked magadnak kell kiválasztanod. Egyéni vagy páros, egynyelvű vagy kétnyelvű, modern vagy konzervatív, nyelvtanos vagy anélküli, ezt csak te tudod eldönteni. nyak.hu
2014. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!