Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki igénybe vette már ezt...

Valaki igénybe vette már ezt az oldalt? Www. Aupair-world. Net . Nekem nagyon tetszik, és nyáron ki akarok menni, de nem tudom mennyire megbízható.

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az oldal gondolom megbízható, esetleg a családok nem. Ha külföldre akarsz menni, kell vállalni minimális kockázatot. Nyilván nem egy e-mail után kell elmenni hozzájuk, telefonon is kell beszélni, de akár postai levelet is írhatsz, az személyesebb, úgy talán jobben megismered őket. Aztán ha ott vagy, nagyon vigyázol magadra, az utcán is meg mindenhol.

Nem tudom, jársz-e szórakozni, vagy estefelé mész-e haza valami edzésről, vagy akármiről, de nagyjából ugyanannyira kell félned.


Viszont! Nagyon jó nyelvtanulási/nyelvgyakorlási lehetőség, barátokat, ismerősöket szerezhetsz, megismerheted egy másik ország kultúráját közelebbről, az emberek mindennapi életét, és kikapcsolódsz egy kicsit.

Plusz, ha tervezed, hogy később esetleg kiköltözöl abba az országba, akkor lesznek kapcsolataid, és nem teljesen idegenként mész oda.


Sok szerencsét kívánok!

2013. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Röviden. Miért ne. A cat in a sack. But it's worth it's while.
2013. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) még megbeszélem itthon, de annyira várom.(:
2013. jan. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!