Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan ember egyáltalán,...

Van olyan ember egyáltalán, aki szerint nem szép nyelv a francia? :D L16

Figyelt kérdés
Komolyan,olyan gyönyörű nyelvnek tartom,hogy nem tudom elképzelni,h valaki hogy ne szeresse.Ha van olyan,akkor az miért nem szereti ?:D

2013. jan. 7. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én tulajdonképpenszeretem. Bár nem tudom mi okból. Viszont egyáltalán nem népszerű manapság. Sajnos. Voltam Franciában is. Délen. Az is tetszett.
2013. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
83%
szerintem nagyon szép nyelv,az egyik legszebb.anyukám régen tanult is franciát,egy pár szót én is megtanultam:D 14L
2013. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Lehet lepontoznak emiatt, de én vállalom: nekem nem tetszik, idióta gügyögésnek hangzik, pár perc után fejfájást kapok tőle.
2013. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem tetszik alapvetően, bár megfelelő énekes hang és dal mellett az is lehet szép. Különös okam nincs rá, egyszerűen nem a kedvencem a latin nyelvek, inkább germán és kelet ázsiaiak.


De szerintem nehezen lehet általánosítani, mert például én szeretem a német hangzását, de "szokásos Hitler hang" nekem se jön be.

2013. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
szerintem undorító nyelv, bár nem annyira, mint a német. (tapasztalat, tanultam mindkettőt)
2013. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is gyönyörű nyelv. Először akkor hallottam igazán, mikor a Rómeó és Júliát néztem franciául. Akkor eldöntöttem, hogy franciául fogok tanulni. Így is lett, úgyhogy most a német és az angol mellett franciát is tanulok. De egyébként valami megmagyarázhatatlan oknál fogva a német a kedvenc nyelvem. Mindent szeretek ami német; Németország, német nyelv, német zene, német kultúra, német emberek, mindent! :)
2013. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Nekem sem tetszik, olyan érzésem van tőle, mintha vki selymet hányna:P
2013. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
23:54 ...én majdnem tokéletesen beszélek németül,1. óta tanulom,rokonaim is vannak németek. Szép nyelv...TAPASZTALAT :PP am sztem a spanyol a legrondább nyelv,cigányos és undoritoo nyelv ;)
2013. jan. 8. 17:27
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
szerintem meg pont a spanyol szép. :D
2013. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
57%
Na akkor én megmondom a tutit: a magyar nyelv a legjobb(mindenkinek a saját anyanyelve!) oszt' ennyi :D
2013. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!