Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miböl készüljek egy angol...

Miböl készüljek egy angol szintfelmérőre?

Figyelt kérdés
Középiskolai angol szintfelméröt fognak iratni.Tudja valaki hogy mi szokott általában lenni az ilyen felmérőkben? (9.osztály)
2009. aug. 28. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem semmiből ne készülj : arra kíváncsiak, hogy milyen szintű az angoltudásod, melyik csoportban lesz majd a helyed (kezdő vagy haladó)...

Én pl. a helyedben annak örülnék, ha a "kezdő" csoportba kerülnék, mert ha annál mégis többet tudok, akkor ott játszva lehetek majd 5-ös angolból. :D

2009. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért vigyázz, hogy tudásodnak megfelelően töltsd ki, mert én nagyon megjártam. Kezdő voltam németből, de azt is kérdezték, hogy korábban tanultam-e már németet. Beírtam, hogy igen, erre betettek a középbe. Nem is tudtam magam onnan átiratni kezdőbe, pedig a legalap dolgokat se tudtam. Most, negyedikben már csak döglök az órákon, egyesek tanulnak rendesen, velünk, kezdőkkel meg nem foglalkozik a tanár. Szóval németül nem sikerült megtanulnom. Te ne járj így, mert fordítva is megtörténhet: igaz, hogy jó jegyeket kapnál kezdőbe, de nem éri meg szerintem lustának lenni.
2009. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Várok még válaszokat!

2009. aug. 28. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rá készülni, arra kíváncsiak, hogy mennyire tudsz angolul, nem arra hogy mennyit tudsz bemagolni előző nap. Ha akarod, akkor nézd át az igeidőket meg a nyelvtani szabályokat.
2009. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!