Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor érettségizzek?

Mikor érettségizzek?

Figyelt kérdés

Idén lenne alkalmam május irásbeli junius szóbeli. nem tudom készen állok e rá. ha most megcsinálnám, szerintem 3as meglenne. viszont jövőre lenne alkalmam megcsinálni október és novemberben. ha idén elrontanám nagyon, akkor jövőre ugye már csak felsőfokúval próbálkozhatnék. de mi van ha elmegyek idén írásbelire és szóbelire nem ha tudom, hogy az írásbeli nem jól sikerült? jövőre megpróbálhatom újra a középszintűt?

bocsi, ha zavaros. de kérlek próbáljatok meg segíteni..

nyáron lenne időm készülni, viszont midnneki idén csinálja meg. ráadásul jövőre más( idegen) tanárnál kéne. teljesen tanácstalan vagyok



#angol nyelv #érettségy
2013. jan. 24. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Végzős vagy? Ha igen, akkor azért próbáld meg. Tovább szeretnél tanulni? Vagy meg fogsz bukni? Nem egészen világos a kérdésed..

Na de. Ha most elrontod, nem csak felsőfokúval lehet próbálkozni. Ugyanúgy megcsinálhatod a középfokút, de csak javításképpen, nem tudom ennek mi a menete, de lehet ilyet ha jól tudom.

De ha úgy érzed, hogy ősszel csinálod, akkor csináld ősszel. Persze akkor tanulj rendesen a nyáron.

2013. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eső válaszoló vagyok.

Ne haragudj, most nézem hogy nyelvtanulás kategória! Akkor gondolom nyelvből szeretnél érettségizni, még nem vagy végzős.

Ha nem vagy biztos benne, nem kell megcsináld tavasszal, csak azért mert mindenki megcsinálja. Ha úgy érzed hogy ősszel jobban menne, csináld akkor, nyáron nagyon sok időd lesz rá. És akkor lehet hogy hármasnál jobb eredményt érsz el, akkor meg felesleges most egy hármas.

2013. jan. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. 9.es vagyok:)
2013. jan. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!