Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angolosok! Segítene valaki...

Jó angolosok! Segítene valaki ezt lefordítani? Rövid

Figyelt kérdés

I'm beginning to feel that there's something definitely wrong with me. But I dont know why. I eat the same food,

I sleep in the same kind of bed...I've even got a crease across my back from that lumpy mattress...and I'm doing my best to pick up their slang, though I'm not so hot.



2013. jan. 29. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs benne hiba. De várjad meg más véleményét is.
2013. jan. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leforditani magyarra, milyen hiba. Jaj,................
2013. jan. 29. 03:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem úgy érezni, hogy valami biztosan nem stimmel velem. De nem tudom, miért. Ugyanazt a kaját eszem, ugyanolyan fajta ágyban alszom... Még a hátam ?meggyűrődött? (hogy a fenyőbe híják, amikor nyomot hagy az ágynemű???) attól a hepehupás matractól... és mindent megteszek, hogy felszedjem a szlengjüket, még sincs szerencsém... (talán, mert a "hot"-nak több jelentése is vagyon)
2013. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi
2013. jan. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!