Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszul szeretnék tanulni....

Olaszul szeretnék tanulni. Itthon szeretném elkezdeni később esetleg elmennék nyelviskolába. Van esetleg olyan könyv, ami jól alapoz, ha egyedül használom?

Figyelt kérdés
És mennyi idő alatt lehet, mondjuk egy középfokra eljutni, ha napi szinten foglalkozom vele 1-2 órát?
2011. máj. 20. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Király Rudolf - Tanuljunk könnyen gyorsan olaszul! című könyve kezdésnek tökéletes.
2011. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a fenti könyv nem vált be, szerintem már kissé elavult. Én a PONS Olasz nyelvtanfolyamból és a Kreatív Olaszból kezdtem el az olasz tanulást. Szintén napi szinten 1-2 órát foglalkoztam vele, így kevesebb mint 1,5 év alatt tettem le a középfokot.
2011. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cukornita válasza:
Assimil [link]
2011. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a PONS-könyvet ajánlom, komplett csomagban van cd-vel, szótárral. Ha kéred a boltban, tudni fogják, miről van szó. Viszont a kiejtés megtanulására jól jöhet egy ,,elavult" könyv is.
2011. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!