Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok ezt nekem?

Lefordítanátok ezt nekem?

Figyelt kérdés

XY, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:


1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else\\\\\\\'s post, access administrative features or some other privileged system?


2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.


2009. szept. 5. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:

XY, nincs engedélyed, hogy belépj erre az oldalra. Ennek több oka is lehet:


1. A felhasználói fiókodnak lehet, hogy nincs elég kiváltsága, hogy belépj. A mások által küldötteket próbálod szerkeszteni, adminisztratív dolgokat akarsz megtekinteni vagy más privát rendszert?


2. Ha küldeni próbálsz valamit, az adminisztrátor talán megbénította a fiókod, vagy aktiválásra vár.


Nem biztos, hogy szó szerint van, de a lényeg kihámozható. :D

2009. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz
2009. szept. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!