Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A német házimban szeretnék...

A német házimban szeretnék segítséget kérni Nem lusta vagyok hanem sajnos nem tudom megcsinálni, valaki fordítana nekem?

Figyelt kérdés
Olvastam a hirdetést a 2 kiadó szobáról az újságban. A családommal Münchenbe szeretnék menni és ez a hotel pont megfelelne. Lenne pár kérdésem. Mekkorák a szobák? Mennyibe kerül? A kocsival tudok-e parkolni? Várom válaszát. üdv

2013. febr. 10. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ezeket nem tudod megcsinálni, akkor oviban tanulod a németet, szimplán lusta vagy...
2013. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az első két mondatban segítsetek légyszi. a kérdések tényleg alapok azok megvannak
2013. febr. 10. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül? Was kostet es? Többet én se tok :D pedig vagy 10 éve tanulom
2013. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ich habe in der Zeitung über die zwei Zimmervermietung gelesen. Ich möchte mit meiner Familie nach München ziehen und dieses Hotel entspricht uns. Ich hätte einige Fragen. Wie groß sind die Zimmern? Was kosten sie? Kann ich dort mit meinem Auto parken? Vielen Dank für Ihre Antworten.


Gruß: XY

2013. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ich habe die Anzeige (hirdetés) über die zwei zu vermietenden Zimmer gelesen. Ich möchte mit meiner Familie nach München ziehen und dieses Hotel würde uns genau (pontosan) entsprechen. Ich hätte einige Fragen. Wie groß sind die Zimmer? Was kosten ein Zimmer?

Kann ich dort mit meinem Auto parken?

In Erwartung ihrer Antwort Mit freundlichen Grüssen:XY

2013. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

piccola, ha már plagizol, legalább a helyesírásra ügyelj!!!

-------

Was kosten ein Zimmer?

....kostet...

2013. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Was kostet ein Zimmer"- az véletlen volt
2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem is plagiztam
2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még a köszönöm-öt sem kap az ember
2013. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem plagiztál, ( szerintem igen!) itt miért írtad a "mit" nagybetüvel? Mert máshol így láttad és bemásoltad!...:))))

---------

In Erwartung ihrer Antwort Mit freundlichen Grü(ss)ßen:XY

2013. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!