Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ECL felsőfokú nyelvvizsgán...

Az ECL felsőfokú nyelvvizsgán a képleírásnál csak diagrammos képek vannak?

Figyelt kérdés
Most néztem át az egyik ECL felkészítő könyvet és az összes témához kép gyanánt diagrammot mellékeltek...
2013. febr. 12. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mikor én vizsgáztam egy képen sem volt diagram pl. Bár tény, hogy az én felkészítő könyvemben is elég sok volt belőlük...
2013. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy kép vagy diagram, az majd a vizsgán dôl el. Remélem, kép lesz! Te is mosr mész vizsgázni?
2013. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én holnap megyek, de eléggé félek a diagramoktól!! remélem nem raknak bele..:D
2013. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy épp kifogsz egy diagramos képet, de ha mégis, akkor se ess pánikba :) nem kell elemezgetni, nem az a feladat. Nálam is külön kihangsúlyozta a nő, hogy ez nem képleírás, hanem csak egy irányított téma. Nem azt kell elmondani amit a képen látsz, hanem magáról a témáról beszélni. Az csak a plusz, hogy esetleg hozzáfűzöd, az állításod a diagram is alátámasztja, mert a statisztika szerint is egyre csökken az idegen nyelveket beszélők száma, vagy az orvosit végzettek száma, akármi. Tényleg hidd el, semmivel sem rosszabb az a diagram, mint ha egy képet kapnál :) mindenesetre szurkolok nektek, remélem sikerülni fog! (az egyik korábbi válaszoló, de elfelejtettem megnézni melyik, asszem a 2. :D).
2013. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tévedtem. Első válaszoló voltam :D
2013. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Április 19-én megyek majd, van még időm, de nagyon nagyon nagyon, elmondhatatlanul nagyon félek tőle :DD
2013. febr. 23. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!