Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nagyon szeretnék spanyolul...

Ha nagyon szeretnék spanyolul tanulni, de nincs pénzem, lehet olyan suli, ahova bejárhatok spanyol órára?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok ötleteket. A spanyol nyelv a szerelem, amíg nincs pénzem tanfolyamra addig mást kell kitalálnom. Neten találtam könyveket, de középfokú közelit sajna nem.

2013. febr. 14. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A tudasodajovod.hu oldalon ingyen nyelvtanfolyamok vannak. aztán van egy kedvesmenyes-nyelviskola.hu. És írd be a Google-ba, hogy ingyen nyelvtanfolyam. Van bőven. Felsőoktatásba nem akarsz menni? Ott ahova én jártam, minden iskolában annyi nyelvet lehetett tanulni ingyen, amennyit bírtunk.
2013. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy oldal [link]

Belépsz és ahogy van kedved, időd, úgy tudsz tanulgatni. Nem ismerem nagyon, de azt mondják nagyon jó. :)

2013. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A duolingwo-val az a baj, hogy angolul oktat. Aki nem beszél angolul, nem megy vele semmire. Ráadásul a spanyol első nyelvként nem is könnyű.


Amit én ajánlanék, pl. www.e-spanyol.hu vagy www.spanyolportal.hu – bár az utóbbi sajnos mindenért pénzt kér, viszont ha regisztrálsz, van arra lehetőség, hogy ingyen részt vehess az első Spanyol Klubon. (Bevallom, egyiket sem vettem igénybe, mivel nekem már nincs rá szükségem.)



A Facebookon is van spanyolos oldal: [link]

2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!