Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek olyan embert, aki 40...

Ismertek olyan embert, aki 40 évesen, vagy utána tanult meg egy nyelvet, és beszéli is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen, ismerek ilyet. Nem is egyet.
2013. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt tudod milyen módszerrel és mennyi idő alatt sikerült nekik?
2013. febr. 15. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is tanulom az angol nyelvet..40 éves vagyok. gy szót sem tudtam (én anno annak idején oroszul tanultam) de most már elég szépen beszél.
2013. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"de most már elég szépen beszél."


Ki?

2013. febr. 15. 01:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyám 40 fölött tanult meg angolul. A módszere csak annyi volt, hogy angol nyelvterületen él és rá volt kényzserítve.. ennél jobb módszer nincs. Én is külföldön tanultam meg az angolt mikor 1 db magyar nem volt körülöttem.
2013. febr. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nagymamám 62 volt amikor leközépfokuzott olaszból.
2013. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de most már elég szépen beszél."


Ki?


Bocsánat.. Én beszélek elég szépen angolul, és 40 éves vagyok.. Nemrég tanultam meg, mert írtam hogy én oroszul tanultam.

Hogyan? Hát elég nehezen.. Mivel nagyon rossza a nyelvérzékem így nehezen tudok "angolul gondolkodni".

Én jártam intenzív angol oktatásra. Otthon csak angol nyelven néztem a filmeket. Rengeteg angol nyelvi CD-k segítségével. Ami a legjobban bejött az a Rosetta angol CD. Eleinte a Muzzy angol oktató mesével tanultam. Igaz gyerekeknek találták ki, de jó annak is aki nem tud angolul.. Most meg ugye már jó ideje Angliában élek, és nap mint nap az angol nyelvvel találkozom. Még mindig van mit csiszolni rajta, de már boldogulok vele elég szépen..

2013. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtök válaszát! Megnézem ezt a Muzzy-t én is, hátha felpörget :) Örülök, hogy 40 fölött is van esély rá... Tudom, h főleg inspiráció kellene hozzá, nekem az nem annyira van, csak érzem, h nagyon le vagyok maradva ezen a téren. Köszi mindenkinek! :)
2013. febr. 15. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:

7. válaszoló!


A Rosetta Stone-nal hogy tanultál? Mennyit vettél át belőle egyszerre? Milyen szintre lehet vele eljutni?


Nagyon megköszönném a választ! :)

2013. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!