Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pár mondatos fogalmazást...

Pár mondatos fogalmazást lefordítanátok nekem angolra? Foly. Lent!

Figyelt kérdés

Ezekre kell körülbelül válaszolni!


Where you went? Who you met? Who you went with? What you did there? How you went there? How long stayed? Where you stayed? What you did at night? What was the weather like? Did you have a good time?


Ezt szeretném magyarról angolra fordítani. Segítetek? Ha van még valami ötleteket szívesen várom. Jah és nem azért kérem a segítségeteket mert lusta vagyok, csak hát nem igazán vagyok jó angolból!


Nyáron nyaralni voltam a családommal és a bátyám barátnőjével Görögországban. Ott sokat fürödtünk, kirándultunk és napoztunk. Megnéztünk sok híres látnivalót. Autóval mentünk. Egy hétig maradtunk és egy apartmanban száltunk meg. Esténként sétáltunk a városban, tengerparton és ajándékokat vásároltunk. Az idő napos és forró volt, de néha egy kicsit felhős. Nagyon jól éreztük magunkat.


2009. szept. 7. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

In the summer we went for holidays with my family and my brother's girlfriend to Greece. We had a lot of swimming, sunbathing and excursions there. We visited a number of famous sights. We went by car. We spent there a week and stayed in an apartment. In the evenings we walked in the city and on the beach and bought gifts. The weather was hot and sunny, but sometimes with clouds. We spent a very good time.


Azért a helyesírás nézd át, azért nem tenném tűzbe a kezem.

2009. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Átnézném, ha értenék hozzá:D De fogalmam sincs h jó-e:) Van valami ötletetek mit tudnék még belerakni a fogalmazásba, mert összesen 250 szónak kell lenni.
2009. szept. 7. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Last summer I was on a holiday with my family and my older brother's girlfriend in Greece. We swam and sunbathed a lot and we went on many trips. We visited lots of monuments. We travelled by car. We spent a week there and we were staying in an apartment. We were walking in the city and on the beach in the evenings and we bought many presents. The weather was sunny and it was boiling hot, but sometimes it was a little bit cloudy. We had a good time there.


Vmi ilyesmi. :) Rég angoloztam. :)

AS.

2009. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:) Azért még várom az ötleteket hogy mit tudnék még írni
2009. szept. 7. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
In the Summer I was in Greece with my family and my brother's girlfriend. It was so great. Here, we swam a lot in the sea/beach/open-air swimming pool, although we went for a trip. We saw much monument. We went by car, I liked it. We stayed there for a week, in a hotel. In the evening, we went for a walk in the city, and on the beach. Beside we buyed presents for my friends. The weather was sunny and hot, but sometimed it was cloudy. It was an enjoyable holiday.
2009. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!