Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez a rövid szöveg...

Hogy van ez a rövid szöveg magyarul?

Figyelt kérdés
They let me pick. Did I ever tell you that? Choose whichever Soldier I wanted. You know me. I did my research. Watched as you became the soldier we needed you to be. Like the others, you were strong and swift and brave. A natural leader. But you had something they didn't. Something no one saw, but me. Can you guess...? Luck. Was I wrong?

2013. febr. 21. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabadon választhattam. Említettem ezt neked? Azt a katonát választani, akit akartam. Ismersz engem. Végeztem kutatást. Láttam, ahogy olyan katonává váltál, amilyenre nekünk szükségünk volt. A többiekhez hasonlóan erős, gyors és bátor voltál. Egy született vezető. De benned volt valami, ami a többiekben nem. Valami, amit senki más nem látott meg, csak én. Ki tudod találni...? (Luck.)Szerencse. Tévedtem?
2013. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!