Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgásoktól szeretnék...

Nyelvvizsgásoktól szeretnék segítséget!? T (öbbi lent)

Figyelt kérdés

Nyelvből, amit tanulok A2-es szinten vagyok. (spanyol).

B1-B2 a középszint és C1-C2 pedig a felsőfok? vagy hogy van ez? 2 hét múlva kezdem az A2es szinttől a tanfolyamot. Mennyi idő kb mire le tudom tenni legalább középfokot ha normál tempóban haladok(hetente 2x van óra). Jövő áprilisban lesz meg a szakmám addigra kellene egy felső fok.



2013. márc. 2. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedet már egyszer én is feltettem itt, úgyhogy tudom linkelni Neked :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..


Heti 2 óra az nagyon-nagyon kevés. Én olasz tagozatra járok gimnáziumban negyedik éve, heti átlag 6 órám volt, és így nagyjából három év alatt jutottunk el a középfokra, és aki nagyon tanult, az most, a negyedik év végén tud emelt szintű érettségit tenni, és még külön rákészüléssel talán felsőfokú nyelvvizsgát a nyáron.

Érdemes volna beiratkoznod, ha ilyen sürgősen kell a nyelvvizsga, egy intenzív tanfolyamra. Most sajnos abban nem tudok segíteni, hol van spanyol intenzív kurzus, de google-lel biztosan találsz. :)

2013. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!