Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség ezek között az...

Mi a különbség ezek között az angol szavak között?

Figyelt kérdés

slut

bitch

whore


tudom, hogy mind ugyan azt jelenti, de valamiben mégis különbözniük kell, mert pl most is nézek egy sorozatot és egy dialóguson belül kettőt is használtak ezek közül. valamint a harmadikat is valamivel hamarabb, de nem tudok rájönni, hogy milyen jelentésbeli különbség lehet köztük :D


2013. márc. 3. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából kb ugyanaz az összes, mindegyik használatos a prostikra is, meg mindegyiket mondják csak szimplán nőkre sértésnek.
2013. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ri.banc, ném.ber, pro.sti, kur.va... Ezek között mi a különbség?
2013. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez az utolsó komment mondjuk jogos, de pl mi sem mondjuk káromkodásnál, hogy "te hülye p.rosti", vagy nem mondjuk az út szélén álló lánykákra, hogy "ott egy némber". érted.
2013. márc. 3. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem a legjobb példákat írta, meg nálunk nem így van, de szemléltetésnek jó volt.


Egyébként ma ha a tényleges prostikat nézzük, akkor azt whore-nak mondják, slut az inkább csak ribanc, aki nem pénzért dug, csak úgy viselkedik, meg a bitch is ma már inkább csak erre használt.

2013. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a "prostitute" szót

ismertem volna

2013. márc. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!