Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék a leghatékonyabb...

Hogyan tudnék a leghatékonyabban nyelvet tanulni? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

10éve tanulom az angolt és alig tudok valamit... Járok tanfolyamra minden órára megírom a házit, figyelek stb, de mégis amit megtanulok előző órára következő héten már nem tudom. Gondolok itt a szavakra. Elolvasok egy szöveget és alig értem miről van szó mert nem értem a szavakat:S

4hét múlva nyelvvizsga...hogyan tudnék a leghatékonyabban felkészülni rá? Minden ötlet érdekel!!! köszi!


2013. márc. 23. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Magolni nem elég egy nyelvhez. Használni kell.

4 hét nem sok, szval nem sokat tudok neked ajánlani, de hosszútávon kényszerítsd magad, hogy filmeket, mesefilmeket stb nézz angolul angol felirattal. Én így tanultam meg olvasni.

Aztán szerezz külföldi haverokat, azokkal levelezz angolul. Így tanulsz meg írni.

Beszélni meg... hát skype talán?

2013. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!