Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor vehetem át a telces...

Mikor vehetem át a telces nyelvvizsga bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Először a szóbeli vizsgarész sikerült csak, de most márciusban újracsináltam az írásbelit és az is sikerült szerencsére. Mikor vehetem át a bizonyítványomat?

2013. márc. 30. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem küldtek e-mail-t, hogy megérkezett a bizonyítvány és a nyelviskolában át lehet venni. Ez kb pár hét, max 1 hónap a sikeres vizsga után.
2013. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha megadtad nekik valamelyik elérhetőséged,

akkor ott tudnak értesíteni

2013. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jövő hónapban biztos megkapod kézhez
2013. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor a szóbeli miatt (mert az előbb sikerült) nem kellett volna bemennem valami papírért, hogy az sikerült vagy bármi?
2013. márc. 31. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg (a szóbeli részt nem tudom mikor raktad le)

a szóbeliről a bizit már meg kellett volna kapnod

(ha mondjuk tavaly ősszel volt az a vizsga) Azt gondoltam, hogy azt már meglaptad (Mert ha nem "egybe" sikerült,akkor a nyelvvizsga bizit is két részletben kapod (mármint két papírt kapsz róla)

2013. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De nem érdeklődtél azóta ott a nyelvvizsga

központnál? Mert ők tudnának ebben a dologban

többet mondani

2013. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalábbis én úgy "értelmezem", hogy mivel egyszerre nem bírtad letenni a vizsga mindkét részét sikeresen, ezért a bizit is úgy kapod, hogy nem "egybe" lesz hanem két külön keményfedelest kapsz (De jobb ha helyben megérdeklődöd, nehogy hülyeséget mondjunk)
2013. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mikor csak a szóbeli sikerült annyit írtak levélben, hogy akinek sikerült a komplex teljesen ekkor mehet a bizonyítványáért, de nem értesítettek másról, hogy mikor mehetnék csak a szóbeliért mástól is körbekérdeztem azt mondták, hogy ha sikerül az írásbeli akkor kapom meg a bizonyítványt. Így nem kaptam semmit, se más értesítést, hogy mennem kéne. Aztán most sikerült az írásbeli, de most sem írtak semmit, hogy egy hónap múlva menjek érte. Elég szemétség, hogy a fizetés miatt tudtak rögtön küldeni 500 levelet de a bizonyítványról semmit...
2013. ápr. 1. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!