Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Suli mellett könnyen letehető...

Suli mellett könnyen letehető a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

nem akarom az egész nyaramat a nyelvvizsgára áldozni. év közben is le lehet tenni könnyen? középfokú angolra gondolok.

akkor is kell járni felkészítőre? vagyis van rá lehetőség?


2013. ápr. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell járni felkészítőre, de lehet.

Ez elég egyénfüggő, illetve hogy mennyi időd van suli mellett. De a legtöbben suli közben rakják le, szóval lehetséges. (én is suli közben raktam le)

Megnézed, hogy az adott nyelvvizsgaközpontnál mikor vannak nyelvvizsgák, aztán ahhoz igazítod a dolgokat és nem lesz gond.

2013. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem az iskolai órákkal minden nehézség nélkül meglett a középfokú angol BME-s nyelvvizsga, bár szóbelinél a TELC-et mondják legkönnyebbnek.
2013. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a felsőfokút tettem le év közben, szóval nem lehetetlen. De nyilván nehezebb járni kulöntanárhoz illetve tanfolyamra, ha mellette még suliba is jársz.
2013. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyire erős a sulid. Nekem gimi mellett nem sikerült, viszont egyetem mellett szorgalmi időszakban 5 év alatt két középfokút is le tudtam tenni.

Persze sokan megcsinálják a középiskolában is, a felvételihez nagy előny. Ha az alapokat megtanultad már én nem járnék különtanárhoz. A neten ma már nagyon sok ingyenes nyelvgyakorlási lehetőség van.

2013. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindkét nyelvvizsgámat suli közben csináltam. Az egyiket gimiben a másikat egyetemen
2013. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az angol középfokút gimi második osztályban tettem le, év közben, talán február környékén. Nem bonyolult.
2013. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!