Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki...

Lefordítaná nekem valaki pontosan? Why so serious?

Figyelt kérdés

Do you want to know how I got these scars? My father was a drinker, and a fiend. And one night he goes off crazier than usual. Mommy gets the kitchen knife to defend herself. He doesn't like that. Not. One. Bit. So, me watching, he takes the knife to her, laughing while he does it. He turns to me, and he says, "Why so serious?" He comes at me with the knife, "Why so serious?" He sticks the blade in my mouth, "Let's put a smile on that face!" And...Why so serious?


előre is köszönöm,mindenkinek:)nagyon fontos lenne.



2013. ápr. 14. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudni szeretnéd, honnan származnak a sebeim? Apám erőszakos alkoholista volt. Egyik este még jobban megőrült, mint szokott. Anya elővette a konyhakést, hogy megvédje magát. Neki ez nem tetszett. Egy cseppet sem. És az én jelenlétemben nevetve elvette a kést anyámtól. majd felém fordult, és azt kérdezte: miért vágsz olyan komoly képet? Aztán megindult felém, és újból megkérdezte: miért vágsz olyan komoly képet? Aztán beledugta a kés pengéjét a számba és azt mondta: csináljunk mosolygós arcot!
2013. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretnéd tudni, hogy szereztem ezeket a hegeket? Az apám iszákos volt, és gonosz. Egy éjjel jobban begőzölt, mint úgy általában. Anya fogta a konyhakést, hogy megvédje magát, és ez apának nem tetszett. Egy. Kicsit. Sem. Szóval, ahogy figyeltem, nevetve elvette tőle a kést (he takes the knife to her azt jelenti amúgy, hogy odaadja az apa az anyának a kést, ám kontextusban értelmetlen...szerintem ezt rosszul írtad). Hozzám fordult, és azt kérdezte:

-Miért vagy ilyen komoly? - majd felém jött a késsel. - Miért vagy ilyen komoly? - azzal belenyomta a pengét a számba.

- Csaljunk egy kis mosolyt az arcodra! - és aztán...miért vagy ilyen komoly?


Így tudnám kb. lefordítani

2013. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szeretnéd tudni hogy szereztem eseket a hegeket? Az apám egy alkoholista volt maga a gonosz. Egyik este többet ivott a kelleténél. Anya fogott egy konyhakést hogy megvédje magát. Ez neki nem tetszett egy cseppet sem. Engem nézett és leszúrta, közben végig nevetett. Felém fordult és az mondta: Mért vagy ilyen komoly? Jött felém a késsel: Mért vagy ilyen komoly? Berakta a kést a számba. Mosolyt kanyarítok az arcodra. És....... mért vagy ilyen komoly.


A fordítás nem pontos, a filmből így emlékszek, de angolul nézem angol felirattal és ezért nem vagyok benne biztos. (láttam magyarul is)

2014. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocsánat nem leszúrta hanem elvette.
2014. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudod mi ezek a vágások? Apám nagy piás volt, egyik este a szokásosnál is dühösebb lett anyu egy konyhakéssel védekezett. Ez nem tetszett neki, Egy.. Cseppet... Sem. Szóval a szemem láttára elvette a kés és elintézte, közben végig nevetett. Aztán felém fordult és azt mondta Miért vagy ilyen komoly? Elindult felém a késsel. Mért vagy ilyen komoly? Mosolyt kanayrítok az arcodra! És... Miért vagy ilyen komoly? :3
2014. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*kést
2014. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!