Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell angol hivatalos...

Hogyan kell angol hivatalos panaszlevelet írni?

Figyelt kérdés

Segítség!!! Hétfőn nagydolgozat, lesz benne egy levél, ami egy hivatalos panaszlevél, körülbelül gőzöm sincs róla, hogy hogy néz ki egy olyan levél, vagy hogy mit kellene bele írnom.

Keresgéltem, de én nem találtam semmi értelmes dolgot, ami segítene nekem. Tehát, hogyan kell ilyen levelet írni?

Valami olyasmi is jó lenne(sőt), hogy magyarul lennének megadva a szempontok, és már ki lenne dolgozva a levél.


Nagyon szépen megköszönném a (bármilyen)segítséget!!



#levél #angol #panaszlevél.
2013. ápr. 19. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, esetleg valami magyar nyelvű oldal?
2013. ápr. 19. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig tök jókat linkeltek neked. Nem értem, mi nem megy még. Fordítgasd le, és akkor már tudod használni.

Meg biztos suliban is tanultátok, ha már dolgozat lesz belőle, szóval azt is elővehetnéd...

2013. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első link szerintem nagyon jó. Azokat bemagolod és ugyanúgy beleírod. Plusz még azokat a pontokat is beleveszed amiket kér a tanár.
2013. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!