Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvizsgán...

Angol középfokú nyelvizsgán milyen szituációs feladatok vannak?

Figyelt kérdés

kérem aki tud párat vagy az összeset sorolja fel kérem.

általános témák?



2013. ápr. 29. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt, hogy színházba vettem jegyet, de a főszereplő beteg lett, és hogy visszakérem-e a pénzem, vagy kérek jegyet egy másik előadásra.

aztán vannak olyanok, hogy szállást kell foglalni és kérdezgetsz róla ezt-azt. órán olyat játszottunk el még, hogy külföldi szomszédunk meghív magához az új házába, de elég csúnya (meg volt adva hogy lila fal, narancs függöny, rózsaszín szőnyeg, stb.) és javaslatokat kellett adni a lakás szebbé tételére.

olyan is volt hogy orvosnál járunk és elmondjuk a problémákat, vagy hogy hazamegyünk, és elmeséljük a feleségünknek/férjünknek/akárkinknek, hogy mi volt az orvosnál és mi a gyógymód.

aztán csináltunk még olyat hogy elakadtunk a hóviharban és segítséget kértünk.

na ennyit tudtam kapásból sorolni, remélem segített..:)

2013. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 29. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Mostani Origósok:

Felhívod telefonon egy kûlföldön élő ismerősödet, akit meg kell hívnod egy zenei fesztiválra és neked kell lefoglalni a jegyeket előre.

Külföldi diák vagy, akinek meg kell kérnie a szomszédját, hogy rendszeresen vigyázzon a biciklijére amíg ő tanul. Egyezkedni kell vele a pénzen.

Külföldre mész, de a kutyádat nem viheted magaddal. Meg kell kérned egy ismerőst, hogy gondozza ez idő alatt. Meg kell beszélni a távolmaradás idejét, a kutya ételét, sétáltatását, napi rutinját.

2013. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!