Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan tanár pesten, aki...

Van olyan tanár pesten, aki hétvégén házhoz jönne, és 1000 ft körül van az óradíja?

Figyelt kérdés
Tudom sokkal drágábbak a nyelvtanárok, de ilyen is van, pl. még főiskolás... Sürgős lenne, köszi!
2009. okt. 2. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem az 1000 olcsó, pláne pesten, s plussz még házhoz is menjen. szerintem inkább 2000 vagy 2500
2009. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha tudtok vkit, kérlek írjátok meg, nekem most nagyon sürgős lenne!!!
2009. okt. 2. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek viszonylag sok nyelvtanárt, de nem írtad, hogy milyen nyelvből és milyen szintű és fokú nyelvtanításra lenne szükséged. Enélkül nem tudok információkat nyújtani.

szóval írd le, hogy melyik nyelv és milyen szint (általános vagy szakmai; szakmain belül gazdasági, műszaki, közgazdaságtani stb.)

Vannal olyanok is, akik 1000 HUF alatt vállalnak nyelvórákat.

2009. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
óóóóóóóóóóóó de buta vagyok.... :) Angol nyelv, középszintű érettségi a cél, az viszont legalább 90%-ra!!!
2009. okt. 2. 21:08
 5/10 A kérdező kommentje:
És köszi!!!!! Nagyon aranyos Tőled!!!
2009. okt. 2. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem minden nyelvtanár szeretné az egész napját ide-odautazással tölteni, ezért jó lenne, ha bővebb információt tudnál adni a lakóhelyedről, legalább hogy melyik kerületben laksz, belváros vagy külváros vagy ezek közötti, hiszen Pest elég nagy.

Csak egy példa: gondolj bele, hogy a tanár még jó esetben Káposztásmegyeren lakik (vagy épp valamelyik elővárosban), és Te Soroksáron laksz, hát... azért nem fog elmenni tanítani.

Meg még jó lenne, ha megírnád, hogy kb. milyen szinten vagy, beszélsz-e más nyelveket (német, holland, francia vagy egyéb), mi az, ami nehezebben megy, miben kellene segítség (írásbeli-szóbeli) stb., mert így egyszerűbb lenne mindenkinek.

2009. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ok. Nem gondoltam, hogy ehhez kérdéshez önéletrajz kell.. pl. minek azt tudnia vkinek, beszélek-e más nyelveket? Nem értem... pl. van olyan tanár, aki azt írta a bemutatkozásában, Pesten bárhová kimegy... De legyen, szerintem bőven elég annyi, hogy X ker. középszintű érettségire kellene felkészíteni, és újrakezdő vagyok. Na meg a hétvége lenne igazán jó, de ez is megbeszélés térgya. Csak esetleg személyes tapasztalat alapján ajánlanátok vkit, mert net-en és is találok. Köszi!
2009. okt. 3. 09:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó az Számodra, ha hétvégén (ha lehet, akkor szombaton, mert ekkor érnek rá a legtöbben) 1000 (ezer) HUF vagy azalatt adnak angolórát?


A nyelvtudást azért kérdeztem, mert akkor a tanár is úgy készül, olyan anyagokat hoz, arra megy rá stb. meg a másik, hogy ha már tanultál már előtte vagy szimultán (germán/neolatin) nyelve(ke)t, akkor tud komparálni, azaz a hasonlóságokat egyeztetni, felhívni a figyelmet a nyelvtani összefüggésekre, de ugyanakkor az eltérésekre is, (ezzel nem azt akarom írni, hogy két (vagy több) nyelvet fogsz egyszerre tanulni, csakhogy ez is egy nyelvtanulási módszer)és ezzel a nyelvtanra, szókincsre nagyobb lesz a rálátásod meg még sorolhatnám...

Bocsi, ha tolakodó voltam.

2009. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dehogy voltál tolakodó, bocs! Nem akartalak megbántani!Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy jó-e... sajnos én nem tudok többet adni egy óráért, max 1500 forintot... Gyes-en vagyok, 66000 havonta.... ez van. Sajnos más nyelveket nem beszélek... ciki, de ez van, ezen próbálok most változtatni... Tehát ha vki tud segíteni, kérem írjon!! Köszi !
2009. okt. 3. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:

A "jó" alatt a szombatot értem (előreláthatóan reggel vagy délelőtt, de ez még bizonytalan), 1000 HUF vagy azalatt, de inkább írj egy privátot (privát e-mail), aztán ott megbeszéljük a feltételeket.

Ha van valami kérdésed, nyugodtan tedd fel!

2009. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!