Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bele fogják írni a jegyzőkönyvbe?

Bele fogják írni a jegyzőkönyvbe?

Figyelt kérdés
Ma voltam nyelvvizsgázni a telcnél és az írásbelin nem fért ki a levél a megadott helyre, szóval újra kellett írnom, kihagyni pár dolgot és ugye az írásforma miatt újramásoltam, amit leírtam. Az a helyzet, hogy nem fért bele az időbe, de az egész vizsgát később kezdtük 10 perccel. A vizsgáztató miután leírtam a levelet szólt h ezt bele kell írnia a jegyzőkönyvbe(jókor) És kiderült, hogy másik teremben lévő tanár mindenkinek megengedte, hogy tovább írja vagy 10 perccel. Szerintetek tényleg bele fogja írni vagy csak ijjesztgetett? Nem is tudja, hogy hívnak.. Ha mégis belekerül, ezért mennyi pontot vonnak le, ha levonnak?

2013. máj. 25. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
De várj, nem értem, mit írnak bele a jegyzőkönyvbe?
2013. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy 2 perccel tovább írtam a levelet, de mondom a másik terembe meg mindenkinek adott plusz 10 percet
2013. máj. 26. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!