Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nyelvoktatást szeretnék...

Ha nyelvoktatást szeretnék vállalni, akkor hol legérdemesebb meghirdetni, ahol látni is fogják az emberek?

Figyelt kérdés

Folyékonyan beszélek németül, beszélek angolul és latinul. Arra gondoltam, hogy úgy szedném össze a nyelvvizsgára a pénzt, hogy nyelvoktatást vállalok gyerekeknek és felnőtteknek. Mennyire keresettek a magántanárok? Hol a legérdemesebb hirdetni?

800Ft/ 60 perc az sok?


2011. nov. 27. 17:19
 1/2 A kérdező kommentje:
És számlát kell adni?
2011. nov. 27. 18:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit olcsón adod, 45 percért szoktak kérni legalább 1000.-t angolnál, németnél 1500.-t, latinnál meg szerintem kérhetsz 2000.-t is, már ha lesz, aki tanulni akarja. Újságokba ha feladsz hirdetést, szerintem jó, én is ott találtam meg a magántanáromat. Számla nem kell, ez feketemunka :D
2011. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!