Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy sikerült a május 25-ei...

Hogy sikerült a május 25-ei TELC angol középfokú nyelvvizsga, milyen megoldásaitok lettek?

Figyelt kérdés

1. feladatban erdőirtás, rovarok, méhek, chip-es háziállatok itt melyik címeket választottátok?

2. feladat: házasságkötés, tradíció, eljegyzés, házasságon belüli erőszak, szülők, kézimunka, újrahasznosítás

3. feladat: ételallergia, ajándék vásárlás, különleges tevékenység olcsón, zeneiparba vágyó rokon, házassági évforduló, sportos barátnak kihívás, főzni nem tudod rokon, egzotikus ételek.

4.feladat: az iskolai viseletről, mi nem tetszik a tanároknak.

5.feladat: a dinoszauruszokról, a T-rex-ről

1. levél: Információkérés?

pénzösszegre, támogatásra jelölni városodat

2. levél: Panasz egy tini magazinnak CD miatt



2013. máj. 26. 10:59
 1/4 anonim válasza:
100%

hát. én 1.-be a bee-set választottam, de tudom,hogy rosszul,szóval az Insects at risk lett volna jó. Volt valami keep, reuse. én azt még, meg a pet-es állatosat.

2.-ba már annyira nememlékszem,nem akarok hülyeséget írni.

3.-ba én az ételallergiához x-et satíroztam. többi szerintem megtalálható volt.

4.-be amibe bizonytalan voltam, az amikor for,in vagy of volt. szerinted?

5.-be már semmire nem emlékszem:D

ami a levelet illeti, én a 2.-t választottam, és szerintem majdnem mindenki. nem volt nehéz, csak kérni kellett hogy normálisan jelentessék meg a cikked.ennyi. egyébként, ti írtatok címeket levélbe? most ezen agyalok 0-24.

2013. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én az elsőt írtam, ahol csak egy e-mail cím volt, oda én nem írtam címzettet.
2013. máj. 26. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
én is az elsőt választottam, és én csak 2 e-mail címet írtam, meg persze dátumot, remélem elfogadják:S
2013. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy nekem a hallgatás volt nehéz. kb. végig tippeltem. A szóbelin nagyon gyenge párt kaptam.
2013. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!