Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciául és spanyolul is...

Franciául és spanyolul is szeretnék tanulni, de nem tudom melyiket előbb?

Figyelt kérdés
Érdekel mind a két nyelv. Melyiket lenne egyszerűbb előbb, vagy lehetséges egyszerre a két nyelvet megtanulni? Spanyol után a Portugál már mennyire lesz egyszerű? Mennyire állnak közel egymáshoz?

2013. máj. 30. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a nyelvet tanuld elôször,amelyik jobban tetszik.Én a franciával kezdeném,aztán a spanyol.Két nyelvet nagyon nehéz egyszerre megtanulni az biztos,de ha neked jól megy a nyelvtanulás és könnyen...próbáld meg.
2013. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én spanyolt tanultam előbb, és közben elkezdtem a franciát, de azt abba is hagytam, mert nem tetszett, viszont a spanyolt imádom! A két nyelv nyelvtanilag eléggé hasonlít egymáshoz, szóval ha az egyik nyelvtanját tudod, a másik már egyszerű lesz, viszont kiejtésben teljesen különböznek. Én a spanyolra szavazok! :)
2013. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!