Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan ciki, de nem tudom...

Olyan ciki, de nem tudom miről beszélgethetnek ebben az interjúban a fiúk. (angol) Valaki segítene, hogy csak úgy nagy vonalakban miket mondanak benne?

Figyelt kérdés

Amiken ilyen jókat kacarásznak...

köszi előre is ,ha valaki segít!!

erről lenne szó:



https://www.youtube.com/watch?v=4caknEz7WpM


2013. máj. 30. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Oke, megprobalom leirni nagy vonalakban. Szivesen leforditanam szo szerint, de ahhoz egy kicsit hosszu.

Szoval a humor fo forrasa az az interjuban, h szaraz humorral fuszerezik meg a valaszaikat.

Pl, a showman a regi idokrol kerdezi oket. Az elso srac elmeseli, h anno extrem szintre emeltek a partizas fogalmat. Egyszer o maga meg is halt. Megallt a szive. A showman kerdezi, milyen volt. Erre o: nem emlekszem semmire..volt ez a feher feny, amit lattam (rohog, ez nem igaz). Semmilyen. Aztan kerdez tole vmit a showman, a srac nem ert egy szot (egyebkent en sem), akkor a riporter egybol azt figurazza ki, h nem erti ot a srac, mert nem fogalmazott eleg fennkolten.


Kesobb az uj albumrol beszelgetve az inspiraciojukrol kerdezi oket. A srac megint eleg viccesen azt mondja, h az ihlet 'fajdalombol es szenvedesbol' jon naluk. A showman ezt is egybol atforditja, h mondjuk, ha Kylie Minoque-tol jonne az ihlet, akkor biztos vidam dalokat irnanak.


Aztan arrol beszelgetnek, h amikor pl megirnak/megirtak egy dalt, pl a Personal Jesus-t, akkor tudjak-e elore, h sikeres dal lesz? Kiderul a szoke haju srac mindig pesszimista szokott lenni ezzel kapcsolatban. Amikor a showman kerdi miert, akkor csak annyit mond, h nem szokta szeretni a dalt. Ekkor ot kifigurazva, a mimikajat utanozva gerjeszt jokedvet a showman, eljatszva a gondolattal, ahogy mennek koncertre, de a szoke haju meg mindig dunnyog magaban: Nem tetszik ez a dal, utalom.


A vege fele a repuloteri biztonsagi vizsgalatok kapcsan megkerdi a showman, h van-e rajtuk valami fem, ami esetleg problemat szokott okozni az athaladasnal (a femdetektorokon).

Az elso srac: nem, mar nincs.

Showman: de volt...

Kiderul, h volt egy piercing. A koztes helyen, igy fogalmaz. Sztem a penisz es az anusz kozott reszen.

Anekdotakent hozzateszi, h egyszer a mostohafiaval zuhanyzott, aki megkerdezte tole: Neked miert van fulbevalo a fenekedben?

Nem tudott ra valaszolni. Akkor vette ki.

Azt allitja, azota nincs ott a piercing.


Ekkor a showman elovesz egy femdetektort es leellenorzi mindegyik bandatagot.

8.36-nal ugy tunik, a srac nem mondott igazat, mert a detektor besipol, amikor az ole kozelebe rakja :) A tobbi vendeget is ellenorzik.

Sztem amugy ez is csak poenkent van benne, mert a torpenel is bejelez.


Ennyi kb. remelem segitettem.

2013. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm ,hogy fáradtál vele!!! Nagyon kedves tőled!:)

Igen ,nagyon sokat segítettél ,tényleg köszi ,nem is győzök hálálkodni. :D

2013. jún. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!