Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most mi van? Más is így van...

Guzu kérdése:

Most mi van? Más is így van most ezzel?

Figyelt kérdés
2013. április 20.-n ECL angol középszintű B2 írásbeli résznyelvvizsgát tettem. Nem tudom hogy nézzem meg az eredményem. Vagyis ahogy eddig megtudtam (mert nem most mentem először vizsgára) úgy nem ír semmit. Pedig bőven eltelt az egy hónap. Esetleg valaki másnak is van ilyen problémája? Vagy hogy hol tudnék ennek utánajárni??

2013. jún. 2. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ECL oldala -> Vizsgaeredmények -> Vizsgázói oldalon tudod megnézni az áprilisi vizsgákat.
2013. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, de már ott van a probléma, hogy nem enged be. nem tudom oda mit kell írni. mivel mikor még jelentkeztem vizsga előtt nem kaptam értesítést. bementem csaptam az asztalt hogy elegem van az egészből. ott megadtam egy hosszú számsort amit a vizsgán is kell felírni a lapra. mert eddig úgy volt h csak az kell meg a születési év. de most ide nem tudok belépni mivel nem tudom mit kell írni. próbáltam a hosszú számsort a PID-hez + jelszónak a születési évet... nem értem
2013. jún. 4. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja tudom, nekem is ez volt a problémám, írj a vizsgaközpontnak, nekem is kiküldték újra az e-mailt, abban volt a jelszó.
2013. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii. írtam annak, ami az én körzetemben ezzel foglalkozik. :)
2013. jún. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!