Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítja nekem valaki ezt...

Lefordítja nekem valaki ezt portugálra? pl aki jól beszéli a nyelvet:D

Figyelt kérdés

A nevem Brigi. 18 éves vagyok és még gimnáziumban tanulok.

Egy kis városban élek, nagyon szeretem az egész környéket. 2 bátyám és egy hugom van, egész jól kijövünk. Keveset vagyok otthon, de ha engedi az időm velük vagyok.



2013. jún. 10. 16:27
 1/6 anonim válasza:
0%

Meu nome é Brigi. Tenho 18 anos e ainda estudando o ensino médio.

Eu moro em uma cidade pequena, eu realmente gosto de todo o bairro. Dois irmãos e uma irmã foram todos se dão muito bem. Estou um pouco em casa, mas se eu deixar o meu tempo com eles.

2013. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
leirnád úgy ahogy ki kell ejteni?:)
2013. jún. 10. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos voltam benne, hogy a válaszoló csak bevágta az egészet a google fordítóba, és tényleg. Erre fele nem sok portugál nyelvet ismerő ember rohangászik, így nem hinném, hogy bárki is lefordítja neked.


Mindenesetre az első válaszolót ne vedd komolyan, mert full hülyeség az egész, mivel a google fordító nem fog értelmesen fordítani egész mondatokat, főleg magyarról nem. Tehát ha ezt leírod egy portugálnak, vagy kiröhög, vagy nem érti mit szeretnél.


Keress, valaki hozzá értőt.

2013. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jól sejtettem :/
2013. jún. 10. 16:51
 5/6 anonim válasza:
100%

Pár hónapja tanulom, de mivel senki sem futott neki, én megpróbálom :-)))

Chamo-me a Brigi, tenho 18 ( dezoito ) anos e ainda estudo na escola secundária.

Vivo numa cidade pequena, gosto muito desse ambiente. Tenho um irmão mais velho e uma irmã mais nova, eu me dou bem com eles. Estou raras vezes em casa mas quando tenho tempo livre estou sempre com eles.

2013. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

O meu nome é

dois irmãos

pocas vezes

2013. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!