Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyiért vállaljak nyelvoktat...

Mennyiért vállaljak nyelvoktatást?

Figyelt kérdés

Van egy felsőfokú nyelvvizsgám németből, és anyukám barátnője megkért,hogy tanítsam őt. Megkérdezte, hogy mennyiért vállalnám, de igazából fogalmam sincs, hogy mennyit lehet úgy elkérni, hogy nincs úgymond tanári végzettségem. ( én 2-3 éve 2000 Ft-ért jártam a némettanárom,hogy de ő ismerős volt, és szerintem ez az ár is már nagyon akciós volt)

én 1500 Ft-ra 60 percre. Szerintetek mennyire reális?


2013. jún. 11. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
2000 Ft-ot nyugodtan kérj el óránként. Amúgy diplomások 2500-3000 Ft között tanítanak 45 percenként.
2013. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan, 2000-et még egy közeli ismerőstől is el lehet kérni, nemhogy egy viszonylag idegentől. 2000 Ft mehet nyugodtan.
2013. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!