Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Közületek Akinek van középfokú...

Közületek Akinek van középfokú vagy felsőfokú angol nyelvvizsgája annak kb. hány szavas szókinccsel sikerült megcsinálni?

Figyelt kérdés
Elég ha megtanulom az 1000 kérdés 1000 válasz közép és felsőfokú szavait?
2013. jún. 18. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagában az a két könyv kevés.

Nem azt mondom, hogy ezek nem jó és hasznos könyvek, de csak ezeket betanulni nem érdemes. Olvass sokat (változatos témákban), nézz filmeket, előadásokat, hallgas hangoskönyvet. Hidd el sokkal többre fogsz vele menni.

Én amúgy 8 hónapja tanulok angolt és a felsőfokúra való 1000 kérdés 1000 válaszból szinte mindent értek (pár szót nem, de azt kikövetkeztetem), ezért gondolom kevésnek. (Azt nem hinném, hogy én tettem szert ennyi idő alatt fantasztikus szókincsre.)

2013. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!