Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelentenek ezek a mondatok...

Mit jelentenek ezek a mondatok? (Angol)

Figyelt kérdés

News stories soon began to break out that Janet was being offered recording contracts within 35 minutes of being eliminated from the show. Janet has been in the studio writing and recording her debut album with Grammy Award winning songwriter and producer Eliot Kennedy and his team.


Heavily influenced by alternative artists such as City and Colour and Devendra Banhart, Janet has recently been co-writing new tracks for her debut album with Internationally acclaimed writers including Newton Faulkner, Joshua Radin and Jack Savoretti.


2013. jún. 20. 19:03
 1/2 rekkapontcsillag válasza:
100%

Szia. Nem tudom mire kell ez Neked, de szívesen segítek amennyit tudok, ha nem túl magyarosra sikerülnek a mondatok akkor változtasd meg.:)


Hamarosan hírek kezdtek terjengeni arról, hogy 35 perccel azután, hogy Janet elhagyta a stúdiót máris szerződési ajánlatokat kapott. Janet a stúdióban írta és vette fel az új (debütáló) lemzét a Grammy-Díjas Eliot Kennedyvel és csapatával.


Nagy hatással voltak rá az alternatív művészek, mint például 'City and Colour' és Devendra Banhart, így mostanában társ-szerzőként ő maga is részt vett új lemezének számainak megírásában nemzteközileg elismert írókkal, mint például Newton Faulkner, Joshua Radin és Jack Savoretti.



én ennyit tudtam ezzel kezdeni, tudom, hogy nem lett tökáletes és igazán nagyon magyaros, de a lényeget remélem megértetted;) azért majd írd meg h mire kellett;)

2013. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. jún. 21. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!