Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Két év alatt megtudom tanulni...

Két év alatt megtudom tanulni az angol nyelvet középszinten, mert angolul szeretném végezni az informatika egyetemet és középfokú nyelvizsgát kérnek (FCE)?

Figyelt kérdés
Szerintem megéri megtanulni az angolt, például ha elvégezném magyarul az egyetemet és Magyarországon kezdenék el programokat, játékokat fejleszteni ha szerencsém van felvesznek 300 ezer forintért és felmehetek egészen 500 ezer forintig, ugyanezért az állásért Angliában 15000 fontot adnak 1 kezdőnek és felmehetek 20 ezer felé is azért van egy kis különbség van lehetőségem magántanárhoz járáshoz is.

2013. febr. 26. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdés, mert középszinttel kezdtél, és akérdés végére már középfokról írsz. Az sem tiszta, mennyire tudsz most angolul.


A többire meg inkább nem is reagálnék...

2013. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarul irtam, hogy két év alatt meg lehet e csinálni az FCE-t a mostani szintem nagyon kezdő tudom a fontosabb igéket meg pár egyszerü kifejezést.
2013. febr. 26. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Kösz, rá nem jöttem volna, hogy magyarul írtad, ha nem szólsz...


Közészintű érettségi van, és középfokú nyerlvvizsga. ÉS valahogy hirtelen nem találtam ki, hogy az FCE a First Certificate of English rövidítése, mert lehetett volna valami másé is.

Ha tényleg ilyen egyszerű az embernek hülyére keresnie magát, akkor nem tudom milyen motiváció kell még ahhoz, hogy leülj tanulni.

2013. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
(FCE)A First Certificate of English -re gondoltam meg leht csinálni kezdő szintröl 2 év alatt ?
2013. febr. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!