Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb spanyol könyv?

Melyik a legjobb spanyol könyv?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb könyv? Melyikből lehet könnyebben megtanulni a spanyol nyelvet? Colores, Gente vagy Mosolyogva spanyolul? Erről a háromról gondolkodtam. Ha esetleg valaki tud jobbat nyugodtan írjon. :)
2013. jún. 27. 15:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy az Espanol sin fronteras-ról is jókat olvastam. Ti melyik könyvvel vagytok megelégedve?
2013. jún. 27. 15:48
 2/4 anonim válasza:
Én Prismából, Gentéből és az Uso-ból tanultam. A Prisma nagyon jó, a Gente is, jó feladatok vannak benne, az Uso pedig nyelvtani könyv, nagyon érthetően magyaráz, jók a feladatai neki is.
2013. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rápido és prisma
2013. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Coloresből tanulok, szuper jónak tartom. Végre egy nyelvkönyv, ami nem arra megy, hogy hogyan lehet minél inkább széthúzni az anyagot, hogy 65 könyvet meg kelljen venned. Jó a munkafüzete is. A többit, amit írtál nem ismerem.
2013. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!