Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdekelne hogy írásbeli...

Érdekelne hogy írásbeli nyelvvizsgánál a dolgozat megtekintése hogy működik? Van bent valaki, aki esetleg meg tudja mondani hogy mit rontottam el, vagy miért csak annyi pontot kaptam egy adott részre? Lehetséges hogy kapok plusz pontot?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít hogy már nem először mentem el nyelvvizsgára, és eddig még nem sikerült, pedig sokat készülök rá mindig. Most 5 ponton múlt a nyelvvizsgám, és eddig még sohasem tekintettem meg a dolgozatomat, de most nem érzem azt hogy valóban nem feleltem volna meg. Minden feladatrészt tudtam és jónak éreztem. Most már nem hagyom annyiban, meg szeretném nézni a dolgozatot. Valaki volt már ilyen helyzetben? Össze lehet szedni még 1-2 pontot esetleg, hogy utána be lehessen nyújtani a felülvizsgálati kérelmet a többi pontért? Vagy ez lehetetlen?
2013. jún. 28. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, ez ugy mukodik, hogy odaadjak a feladatsort, a megoldasokkal egyutt es persze a te megoldasaidat.

Ossze birod hasonlitani, pontosan megtudod mire mennyi pontot kaptal.

De amugy tok felesleges elmenni. Plusz pontot ugysem talalsz. Nem tudom melyik fajta nyelvvizsgan voltal. De pl. Telcen a tippelosnel vagy eltalaltad a helyes betut vagy nem. Ennyire egyszeru. Max a levelirast/esszet erdemes megnezni, ha lepontoztak es igy tanulhatsz belole legkozelebb.

2013. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én Origoson voltam. A szövegértést érzem úgy hogy lepontozták. Pedig az ment mindig a legjobban, most is :S
2013. jún. 28. 14:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt felesleges elmenni. Megkaptam a plusz 5 pontot, és nekem volt igazam, ott voltak a jó megoldások. Szóval megvan a nyelvvizsgám :)
2013. júl. 24. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor hadd ne minősítsem az Origo nyelvvizsgát. :D Direkt lehúztak 5 ponttal...
2013. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!