Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bevált valakinek a Taxus...

Bevált valakinek a Taxus (német) módszer?

Figyelt kérdés
Le tudnám tölteni valahonnan? :-) Vagy esetleg olcsóbban hozzájutni (ha úgy döntök, ennél maradok)?
2009. okt. 15. 21:58
 1/2 anonim válasza:

Hello! Taxus én nem találtam de mást igen :) hasonló csak teljesen más :) egy szó nincs magyarul :) tehát tényleg elkezd az agyad a másik nyelven gondolkodni :)


Express.hun láttam pár hója 4-8 e ft ért


*****


A progi neve Rosetta Stone! ha a 27 GB -ásat töltöd le 27 nyelvből válogathatsz :) (de tudod szelektálni őket, így egyszerre leszeheted az amerikai és a britt angolt is a némettel akár)

Én kicsit lassan jöttem rá hogy tudom elindítani de sikerült, eddig tetszik bár ma kezdtem :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bevált ;) csak annyit mondok, hogy most a felsőfokúra készülök
2009. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!