Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok orosz nyelvtanulással...

Tudnátok orosz nyelvtanulással kapcsolatos oldalakat, könyveket ajánlani, ami teljesen kezdőknek szól?

Figyelt kérdés
Eddig angolt, spanyolt, és franciát tanultam, de szeretnék oroszul is megtanulni, ezért hálás lennék, ha tudnátok ajánlani valamit, ahol a kiejtés is leírták.

2013. júl. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Könyvek közül:Sag za sagom és Kljucs

Én csak az elsőt ismerem.

Itt van bőven a kiejtésről is.

2 része van.De egy könyvbe viszonylag sok van.

Első része:A1-A2 (2 gimnáziumi év anyaga)

Második része:B1-B2 (utolsó 2 gimis év anyaga)


Én használtam a "Kevés szóval oroszul"-t is,de ebbe kevesebb van szerintem mint a másik 2-be.

Arra viszont jó lehet hogy valamennyire megtanuld.

És akkor akár arra is építhetsz.

Régi könyv ugyan,de szerintem jól magyaráz.


A Kljucsot nem ismerem.


Oldalak:

[link]

Igaz,hogy ez angol.

2013. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 22. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Sag za Sagom-ot javaslom, én is abból tanulok jelenleg is és nagyon jó nyelvtankönyv. Itt talán bele is lapozgathatsz: [link] . A 'LEARN RUSSIAN FOR FREE' oldal nagyon jó megnéztem, itt egy másik oldal, ahhoz hasonló, itt kimondja oroszul a szavakat (ez is angol): [link]
2013. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz mindkettőtöknek! ;)
2013. júl. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!