Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelviskolát válasszak...

Lilowada kérdése:

Milyen nyelviskolát válasszak az angol nyelv tanulásához?

Figyelt kérdés

Angol középfokút szeretnék letenni, de nem találtam még nyelviskolát Budapesten. Sok véleményt olvastam, sok iskoláról, de mindenhol volt hideg és meleg is egyaránt. Nektek mi a véleményetek?

Én mindenképp olyat szeretnék elvégezni ami 100 órás, intenzív képzés, 50-60 ezer forint körüli. Eddig egyedül a Be happy-nél voltam szintfelmérőn, de sajnos az elég drágának és hosszúnak bizonyult/értem ezt a képzés hosszára/, annak ellenére, hogy borzasztó szimpatikusak voltak és tényleg bejött az, ahogy elmagyarázta az ütemtervet.



2013. júl. 29. 15:56
 1/1 anonim válasza:
Igaz én nem Budapesten tanulom az angolt, de a Katedra nyelviskolát választottam. Nagyon meg voltam/vagyok vele elégedve! A honlapjukon szintfelmérőt is tudsz kitölteni(na meg persze személyesen is).
2013. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!