Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2012-ben államvizsgáztam, azóta készülök a német szakmai nyelvvizsgámra. Sajnos eddig csak amolyan szinten tartást tudtam megvalósítani mert a tanáromhoz heti 1 órát járok csak. Tanulok itthon de az nem olyan.. A gond hogy úgy terveztem októberben mennék ny.vizsgára, de meg kell műteni a lábam. A műtét most augusztusban lenne de sajnos hosszú felépüléssel.. és talán decemberre jól lennék és januárban mehetnék ny.vizsgára. Az itthoniak azt mondják halasszam el a műtétet és menjek ny.vizsgára majd utána műtét..de nem érzem magam késznek a ny.vizsgára..meg hiába halogatom műtét kell..
2013. júl. 29. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lábad melyik részét kell műteni?

Térd?

Vagy más?

Milyen szakmai ny.vizsga? Kereskedelmi?

2013. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A műtéttől még mehetnél ősszel is ny.vizsgára sztem

Legalább megpróbálod (meg meglátod milyen)

Mennél jobban halogatod, annál jobban fogsz görcsölni

és nem biztos, h. jó lesz

2013. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Idegenforgalmi nyelvvizsga kell nekem. Sajnos nem mert a bokám műtik és a műtét után fekvőgipszet kapok 8 hétre
2013. júl. 29. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem azt a par hetet hasznald ki nyelvtanulasra... nyelvvizsgatol meg nem kell felni, nem rosszabb az allamvizsganal X)
2013. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!