Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy írjam le angolul?

Hogy írjam le angolul?

Figyelt kérdés

Nincs kedvenc filmem, nem nézek filmet, mindig kiadnak egy ujabbat..-ezeket h tudnam leforditani?!

(Kedvenc filmemről kell beszèlnem de NINCS NEM IS JAROK MOZIBA..)

A forditot ne irjatok, koszi!!! :D


2013. júl. 30. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz moziba járni, hogy filmet nézz, én sem járok moziban, még sincs olyan új (és nem ZS kategóriás) film, amit nem láttam. Azt meg nem értem, hogy miért baj, h mindig kiadnak egy újabbat? :D attól még nem lehet nézni az előzőeket, vagy mi? Ez nem egy lista, amit végig kell nézni, és nem mindegyiket kell, egyáltalán nem is KELL, hanem szórakozás. Kedvenc filmjeim, kb 10 éve készültek, manapság a filmipar a nyomába sem ér a réginek.


Szóval nem igazán értem a logikát a mondanivalódban, de én így mondanám angolul:


I don't have any favourite movie because I dont watch movies. There's always a new one...

2013. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

I have no favorite movie.

I do not watch movies.

There is always released a new one.


Az utolsó mondat nem teljesen tiszta hogy mit akarsz vele mondani... Így a fordítása is lehet más.

2013. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!