Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi ido kell kozepfoku...

Mennyi ido kell kozepfoku francia nyelvtudashoz?

Figyelt kérdés
Eddig irországban laktunk, es ugy nez ki, jovore hazamegyunk. Szoval 10 evet eltem angol nyelvteruleten, ennek megfelelo szinten beszelek. Nemetet nagyon szeretem, kb 7 eves koromban kezte azt tanulni, tanoran kivuli tanarhoz is jartam, szerintem meglenne a felsofokum. Ezek szerint ha egesz nyaron franciaznek, akkor mennyi ido alatt lenne meg kozepfokom? (mondjuk minden nap 7 orat, mert szeretem a nyelveket)

2013. aug. 1. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát,szerintem nem lenne olyan sok idő ha tényleg rászánnál minden nap 7 órát.

Már,szerintem valamennyire az is segítség,hogy a német is meg az angol is ilyen jól megy (mondjuk nyilván azért mert kint éltél,és korán kezdted tanulni.Ez is számít nagyon sokat.)

2013. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!