Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A francia nyelv egyedül...

A francia nyelv egyedül elsajátítható 1,5 év alatt úgy, hogy abból sikeres középfokú nyelvvizsgát tegyek?

Figyelt kérdés

Angolul már felsőfokon beszélek, illetve azt fogom tanítani is, miután végeztem (2 szemeszter van még hátra). Vagyis angoltanár leszek végzettségemet illetően.


Szeretnék megtanulni franciául is - itthon, egyedül.

Reális ez az intervallum, vagy kevés?


Szerintetek jó az, ha először átveszem a Kreatív nyelvtanulás francia kezdő csomagját, és azután elkezdem az Allons-y I. tankönyvet?


Köszi a meglátásokat, válaszokat.


2013. júl. 31. 14:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Csak attól függ, mennyit készülsz! Sztem a Kreatív nyelvtanulás nagyon jó lehet, de még nem próbáltam. Az Allons-y I-ből tanultam, egy év alatt kb. alapfokú szintre értem el (napi kb. egy óra). De lehet, hogy neked gyorsabban megy! Azóta én is megismertem pár új nyelvtanulási módozatot.
2013. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat!

Írnál kicsit bővebben, hogy te hogy tanultad, illetve milyen módozatokat ismertél meg?


Előre is nagyon szépen köszönöm!

2013. aug. 8. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Igazából elvileg néhány hónap is elég, ha napi 6-8 órát fordít rá az ember
2013. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azért jelöltem ki kb 1,5 évet, mert egyetem és munka mellett nincs napi 6-7 órám arra, hogy a franciával foglalkozzak...
2013. aug. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!