Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti hogy készültök/készültetek...

Ti hogy készültök/készültetek közép angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Igazából még időpont sincs meg az sincs meg, hogy hol.


Inkább arra lennék kíváncsi tényleg, hogy hogy.


Most a film nézésen kívül.

Amit középszintű angol érettségin nyelvtan van azokon felül kell valami nyelvtan? Vagy inkább szókincs kell azon felül ?


2013. aug. 2. 18:49
 1/3 anonim válasza:
Vannak nyelvvizsga mintafeladatsorok interneten, azokat érdemes kitölteni, és megnézni hozzá a megoldókulcsot. Amit még nagyon tudok ajánlani, azok az emelt szintű feladatsorok, szintén megtalálod őket neten megoldókulccsal. Ha van lehetőséged, olvass könyveket angolul és nézz interjúkat pl. youtube-on vagy a BBC, CNN adását. A BBC honlapján cikkeket is találsz rengeteg témakörben, szókincs szempontjából nagyon hasznosak.
2013. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mármint emelt szintű érettségi feladatsorok.
2013. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emelt szintű érettségi feladatok tényleg nagyon jók felkészüléshez, ott még hanganyag is van, ha jól tudom. Én 10.-es voltam, amikor nyelvvizsgáztam, megkérdeztem a felsőbb éveseket, hogy milyen könyvből tanulnak, előre megvettem azokat a könyveket, de ez a megoldás csak akkor jó, ha valaki segíteni is tud neked.
2013. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!