Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ilyen melegben snassz dolog...

Webnyelv kérdése:

Ilyen melegben snassz dolog nyelvtanárnak pólóban és rövidnadrágban menni be a nyelviskolába órát tartani?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem van olyan tanár is aki fűrdőruhában és atlétában megy be órára és limonádéd is visz a terembe.
2013. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért ennél komolyabb választ várnék.

Mondjuk a limonádé nem rossz ötlet. De a fürdőruha már eléggé durva, nagyon nem illik.

2013. aug. 8. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne pólóban és rövidnadrágban...fel lehet normálisan öltözni, csak nem pamutból kell lennie a ruhának, hanem lenből vagy selyemből és világos színben.
2013. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fiúnak?

Rövidujjú ingben esetleg

2013. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet hülyeséget írok,de egy azonos nemű diák előtt talán kevésbé..snassz ,mint egy ellenkező nemű előtt.


Szerintem.

2013. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


A limonádé tényleg jó ötlet,bevetheted :))

2013. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy,kiváncsiságból megkérdezhetem,hogy milyen nemű vagy,kérdező?
2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem snassz dolog, de ez is attól függ. Pólóból is lehet csinosat felhúzni, vagy akár egy rövid ujjú inget, az semmivel sem melegebb, mint egy póló. Rövid nadrág meg szintén attól függ. Ha lány vagy, akkor azért az ilyen p*csa gatyákat mellőzd. Fiúként felveszel egy térdig érő nem Hawaii gatyát és kész.
2013. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miért mibe kéne lennie, bundába wazze?
2013. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A rajztánárommal a strandon töltöttük a terepgyakorlatot.
2013. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!