Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer tetszik az angol, egyszer kevésbé?

Figyelt kérdés

A kedvenc nyelvemnek nem mondanám,de nem tartom csúnyának.


Az is lehet,hogy ez azért van,mert már 9 éve tanulom.


De ,mégis érdekel hogy ez miért van,hogy egyszer jobban szeretem,egyszer nem.


Van,hogy gondolkodni is angolul akarok (azt szeretek amúgy),de van hogy nem nagyon van kedvem tanulni.


Különben,a nyelvvizsgáknál is,a középfokú írásbeli előtt egyáltalán nem volt kedvem angolt tanulni.


De a felsőfokú szóbeli előtt meg örültem hogy én meg tudom majd csinálni a vizsgát,meg büszke voltam rá hogy úgy tudok angolul kilencedikes létemre.

(Sokan megcsinálják 10-be is,de akkor is büszke voltam magamra).



2013. aug. 8. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:

De,pl. a franciát,oroszt ,svédet egyértelműen szeretem.


Megtetszett a lengyel,az olasz,a görög is,azokról nem változik a véleményem.


A német meg pl. kisebb koromban nem tetszett,már jó ideje semmi bajom nincs vele.


Akkor az angol miért változik?

2013. aug. 8. 16:34
 2/4 A kérdező kommentje:

A mai napig büszke vagyok a tudásomra belőle,csak valahogy mégse állandóak felé az érzéseim.


Utálni azért semmiképp se utálom.

2013. aug. 8. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
annyira örülnék, ha ez lenne a legnagyobb problémám.
2013. aug. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak érdekel!


Tegnap pl. egész délután csak oroszt tanultam,az angolhoz semmi kedvem nem volt.

De ma már rögtön több kedvem van hozzá.

2013. aug. 9. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!