Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet letenni...

Mennyi idő alatt lehet letenni egy angol középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Kb. a nulláról indulva mondjuk féléven belül le lehet tenni, úgy hogy most fogok érettségizni, tehát nem tudok 100%-osan csak a nyelvre figyelni. Valaki, aki próbálta a kreatív nyelvtanuló csomagot leírhatná, hogy mennyit használt neki. Köszönöm!

#nyelv #érettségi #nyelvvizsga #angol #kreatív nyelvtanuló csomag
2013. aug. 9. 15:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
45%

5 éve tanulok angolt, és még mindig nem tudom letenni.

Viszont hallottam egy módszerről, amit alkalmazva akár 3 hónap alatt le tudod tenni. Voltam egy ilyen előadáson is, de már nem emlékszem pontosan az oktató nevére. Az biztos, hogy egy termékcsomagot kell megvenni, ami alaposan felkészít. Keress rá a neten !

2013. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát,szerintem ha nem tudsz csak arra figyelni akkor azért nem elég egy félév.

Legfeljebb egy év..mivel az angol könnyű nyelv.


Bár én 8 évig tanultam,nyolcadik végén mentem el.

A valóságban persze nem kell 8 év hozzá.


Ha nem is tudsz rá 100%-ban figyelni,járhatnál heti egyszer külön tanárhoz,és az is érne valamennyit.

Pláne az érne sokat ha anyanyelvihez járnál,vagy kifejezetten felkészítőre.

2013. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Első: Ha a kreatívról beszélsz,akkor szerintem Gaál Ottóra gondoltál. (Ő fejlesztette ki vagy micsoda)


Második vagyok.

Nekem van ilyen csomag,de még annyira nem használtam,és nekem francia van.

2013. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi hogy egy regényt írok,második vagyok.

Még az jutott eszembe hogy a kreatívval érdemes lehet megpróbálni (nyelvtant is magyaráz,szavak is vannak benne,hallod is),de arra is a lehető legtöbb idő kell.

Mondjuk csak megcsinálható 6 hónap alatt.

2013. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gond, hogy sokat írsz, pont hogy örülök neki. Köszi a segítséget!:)
2013. aug. 9. 19:24
 6/15 anonim ***** válasza:
A befektetett percek és órák számítanak inkább.
2013. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 webnyelv ***** válasza:
100%

Nulláról indulva meglehetne fél év alatt is, de ahhoz napi kb. 4-5 órát kéne vele foglalkozni. És egyébként hasznosabb, ha nem rövid időbe sűrítünk be sokat, hanem hosszabb időre osztjuk el. A rövid idő alatt megszerzett ismeret hamarabb el is illan, ha utána nem foglalkozol már a nyelvvel.

Ez a kreatív 3 hónap sem lehet túl hatékony. Láttam már az anyagukat, nem rossz, tényleg jól elmagyaráz mindent, de ahhoz is idő kell, hogy megtanulja, begyakorolja az ember, de az ismétlést sem szabad kihagyni.


Egyébként nem ajánlom, kedves Kérdező, hogy érettségire készülés mellett még fél év alatt a nyelvvizsgára is megpróbálj felkészülni. Tanulni persze lehet attól még angolul mellette, ha van energiád.

2013. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező,feltételezem hogy a pontok miatt szükséges.

Más nyelvből nincs nyelvvizsgád?

2013. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nincs sajnos... a pontok miatt kell valóban. Talán eszperantó lesz, az gyorsan meg van és pontot ér az is, ha jól tudom, nekem meg most ez az elsődleges.
2013. aug. 12. 09:33
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi webnyelv! Igazad lehet, gondolom tapasztalatból beszélsz.:)
2013. aug. 12. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!