Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga fajtánál a...

Melyik nyelvvizsga fajtánál a legkönnyebb a hallás utáni értés angol nyelvből?

Figyelt kérdés
Az ECL-nél már voltam, mindegyik része sikerült, kivéve a hallás utánit, amit többszöri próbálkozásra sem tudtam letenni. Megpróbálkoznék egy másikkal, csak nem tudom, hogy lehet-e könnyebb valahol, vagy az én tudásom ennyire gyenge.
2009. okt. 28. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáltad már lemérni a tudásodat otthon,vagy esetleg vásárolt könyvek cd-i alapján? Én az érettségis feladatokkal gyakoroltam a hallás utánira, először közép majd emelt szinten. Végülis ma voltam nyelvvizsán,én ITK Origon voltam,középfokon,és én is elég nehéz szöveget kaptam. Simán azt mondtam volna,hogy ez felsőfokú szöveg.
2010. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!